Chronologisch overzicht


Concoursen Drumband
  • 1958 Kerkrade, 2e afdeling W.M.C., 1e prijs 
  • 1962 Lindenheuvel, Concertwedstrijden o.l.v. B. Palm, ereprijs met h.a.p. 
  • 1962 Brunssum, Marswedstrijden o.l.v. B. Palm, 1e prijs met lof 
  • 1962 Brunssum, Concertwedstrijden o.l.v. B. Palm, 1e prijs 
  • 1962 Aken (Dld), Optochtwedstrijden o.l.v. B. Palm, ereprijs 
  • 1966 Vaesrade, Superieure afdeling o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs 
  • 1966 Kerkrade, 1e divisie W.M.C. o.l.v. J. de Ruijter, 3e prijs 
  • 1974 Lottum, 1e divisie o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs + promotie (171,5 p. = h.a.p.) 
  • 1974 Weert, Limburgse kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, Limburgs kampioen (205,6 p.) 
  • 1975 Kerkrade, Nationale kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, 2e plaats 
  • 1977 Nieuwenhagen, Eredivisie sectie A o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs (222 p. = h.a.p.) 
  • 1977 Echt, Limburgse kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, Limburgs kampioen (215 p.) 
  • 1978 Kerkrade, Nationale kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, Nationaal kampioen (223 p.) 
  • 1979 Brunssum, Drumbandfestival o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs (51,5 p. = h.a.p.) 
  • 1980 Schinveld, Drumbandfestival o.l.v. J. de Ruijter, h.a.p. 
  • 1980 Roggel, Eredivisie sectie A o.l.v. J. de Ruijter, h.a.p. 
  • 1980 Nederweert, Limburgse kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, Limburgs kampioen 
  • 1981 Spijk-Lobith, Nationale kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, 2e plaats (211,5 p.) 
  • 1981 Jabeek, Drumbandfestival o.l.v. J. de Ruijter, h.a.p. 
  • 1983 Lottum, Eredivisie sectie A o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs + lof (329p = h.a.p.) 
  • 1983 Vlodrop, Limburgse kampioenschappen o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs + lof (325 p.) 
  • 1984 Hamont (B), Internationale mars- en showwedstrijden o.l.v. J. de Ruijter, 1e prijs + lof (326 p.) “Kampioen der lage landen” 
  • 1985 Kerkrade, W.M.C. o.l.v. J. de Ruijter, gouden medaille, h.a.pmarswedstrijden 
  • 1990 Hoensbroek, Drumbandfestival o.l.v. J. Spronck, 3e prijs optocht 
  • 1990 Heksenberg-Heerlen, Drumbandfestival o.l.v. P. Franken / J. Spronck, 1e prijs 
  • 1996 Kerkrade, 1e divisie sectie AA o.l.v. P. Franken / J.Spronck, 1e prijs + promotie (85,5 p.) 
  • 1997 Barneveld, Nationale kampioenschappen (KNF) 1e divisie sectie AA o.l.v. P. Franken / Jan Spronck, 1e plaats (87,5 p), Nationaal kampioen. 
  • 1999 Kerkrade, ere-divisie sectie A, o.l.v. P. Franken / P. Fritschy, 1e prijs (87,25 p.), Limburgs kampioen. 
  • 2011 Klundert, 1e divisie concerterend, o.l.v. P. Franken, 1e prijs (85,0 p.), met wimpel. 

 

Concoursen fanfare
  • 1954 Valkenburg-Houthem, 4e afdeling o.l.v. J. Penders, 2e prijs (245 p.) 
  • 1955 Nieuwenhagerheide, 4e afdeling o.l.v. N.J. Schlangen,
    1e prijs + promotie (302,5 p.) 
  • 1958 Elsloo, 3e afdeling o.l.v. J.Peters, 1e prijs + promotie 
  • 1960 Bunde, 2e afdeling o.l.v. J. Peters, 1e prijs + promotie 
  • 1963 Ulestraten, 1e afdeling o.l.v. J. Peters, 1e prijs 
  • 1967 Oirsbeek, 1e afdeling o.l.v. J. Peters, 1e prijs + promotie 
  • 1967 Echt, Limburgse kampioenschappen o.l.v. J. Peters, 2e plaats (304,5 p.) 
  • 1973 Ittervoort, Afd. uitmuntendheid o.l.v. J. Peters, 1e prijs (290 p.) 
  • 1979 Neerbeek, Afd. uitmuntendheid o.l.v. H. Boers, 1e prijs (295,5 p.) 
  • 1984 Kerkrade, Afd. uitmuntendheid o.l.v. H. Boers, 1e prijs (293,5 p.) 
  • 1989 Kerkrade, 1e divisie W.M.C o.l.v. H. Boers, 1e prijs (289 p.) 
  • 1994 Kerkrade, Afd. uitmuntendheid o.l.v. J.P. Verhofstad, 1e prijs (300,5 p.) 
  • 2000 Heerlen, Afd. uitmuntendheid o.l.v. Victor Vaessen, 1e prijs met promotie, Limburgs kampioen (307 p.) 
  • 2004 Venlo, 2e divisie (Ere-afdeling) o.l.v. Ludo Roijen, 81 ptn. 
  • 2009 Roermond, 2e divisie (Ere-afdeling) o.l.v. Ludo Roijen, 81,33 ptn. 
  • 2013 Roermond, 2e divisie o.l.v. Ludo Roijen, 84,00 ptn. 

 

Concoursen majorettes
  • 1974 Beek, 3e divisie, 1e prijs + promotie (86 p.) 
  • 1974 Weert, Limburgse kampioenschappen o.l.v. mw. R Lenssen-Walendowski, 1e prijs (120 p.) 

 

 Instructeurs
  Van  Tot 
?  1949  1960 
B. Palm  1960  1964 
J. de Ruijter  1964  1988 
P. Franken  1988  heden 
 Dirigenten
  Van  Tot 
J. Peters  september 1949  oktober 1953 
J. Penders  oktober 1953  mei 1955 
N.J. Schlangen (concoursdeelname)  mei 1955  augustus 1955 
G. Erkens  augustus 1955  augustus 1956 
J. Peters  augustus 1956  november 1974 
H. de Bock  november 1974  oktober 1976 
H. Boers  oktober 1976  juli 1992 
J.P. Verhofstad  juli 1992  juli 1998 
V. Vaessen  juli 1998  januari 2003 
L. Roijen  januari 2003  december 2007 
H. Mertens  januari 2008  december 2008 
L. Roijen  december 2008  december 2014 
P. Letterle  januari 2015   mei 2017 
F. Bemelmans  september 2017  heden 
Voorzitters
  Van  Tot 
ir. F.J.J Hamer  september 1949  maart 1953 
H. Schlangen  maart 1953  september 1955 
L. Duijckaerts  september 1955  januari 1956 
H. Schlangen  januari 1956  1957 
L. Duijckaerts  1957  1961 
L. van Santen  1961  1968 
J. Schreibers  1968  november 1974 
G.J. van Riet  november 1974  1978 
Tj. de Graaf  1978  1992 
J. de Ruijter a.i.  1992  november 1994 
D. Akkermans  november 1994  april 2002 
J. de Ruijter a.i.  april 2002  november 2003 
P. Hendrix  november 2003  februari 2010 
E. Vogelzang  februari 2010  februari 2015 
M. Bisschop a.i.
M. Gordijn a.i. 
februari 2015  november 2015 
M. Kleinjans  november 2015   heden 
  Beschermheren   
  Van  Tot 
ir. J.P.A. Dreessen  1951  1963 
dr. R.M. Roos  1964  1998 
drs. M.A.M.H. Huijben  2001  nov. 2003 
J.A.G. de Ruijter  nov. 2009  heden 

.